Het beleid met betrekking tot de Vraag & Aanbod pagina vindt u hier.
29-07-2023
Zwemtrap aangeboden
Superhandig voor jezelf en je bemanning.
Compact model, behoorlijk stevig en mooi maatwerk. Dit accessoire biedt precies het comfort dat een zomermiddag compleet maakt. En het is zo gemaakt dat de trap niet alleen past, maar ook nog eens geen krasje op de romp achterlaat.
Zelf heb ik geen moeite om zonder zwemtrap aan boord te komen, dus doe ik graag iemand anders een plezier. Ik stel voor om de zwemtrap te ruilen voor een of ander handig bootonderdeel of een aardigheidje.
Hartelijke groet, vaar-wel, Erwin (Lanterfant 2.0)
Erwin van Doeselaar
T: +31 (0)6 1880 4520






06-08-2022
Drascombe Coaster Elisabeth te koop
In verband met de afbouw van het verhuurbedrijf is te koop onze Drascombe Coaster Elisabeth (bouwnummer 23) Ze is prima in orde met o.a. zeilen 1 jaar oud, kussens 1 jaar oud, RVS zwaard en geleiding, recente buiskap en kuiptent. De vraagprijs is € 17.000,–.
Optioneel heeft Waddeninzicht ook nog een Drascombe trailer te koop.
Ze staat in de loods van Waddeninzicht te Kollum en bezichtiging kan uitsluitend plaatsvinden na afspraak. (mobiel: 0622701244 of info@waddeninzicht.com)




01-06-2023
DRASCOMBE PETERBOAT TE KOOP
Wegens overlijden te koop aangeboden:
Epoxy-hechthouten Drascombe Peterboat. Ontwerper John Watkinson.
Bouwjaar 1995. Afmetingen: 6,75 m x2,00 m.
Geheel compleet, inclusief trailer en 5 pk Mercury 4-takt sailpower buitenboordmotor.
In goede staat, voordek en het houtwerk kunnen wat aandacht gebruiken.
Boot ligt op de trailer dus het onderschip is goed te beoordelen. Boot staat in Rijnsaterwoude.
Prijs n.o.t.k.
Contact: evrg@wxs.nl